Vítejte na stránkách, věnovaných letovisku Lloret de Mar

Sdílejte:

Vítejte na nových internetových stránkách, věnovaných primárně letovisku Lloret de Mar (a sekundárně potom oblastem, ke kterým toto proslulé středomořské turistické centrum patří. Tedy Costa Brava a přilehlá pobřeží, Katalánsko, blízká Barcelona, Španělsko). Najdete tady vše, co by vás mohlo z turistického či cestovatelského hlediska o Lloret de Mar zajímat. To zní samozřejmě velmi nadneseně a my přiznáváme, že k naplnění takového obsahu bude třeba více času.

Základní informace si ale můžete prohlížet už dnes – ať se týkají historie letoviska, možností dopravy do Lloret de Mar nebo třeba umístění turistických center ve městě – a využít je pro naplánování své dovolené na pobřeží Costa Brava třeba už právě v letní sezóně 2011.

Právě probíhající „revoluční“ události v arabských zamích mohou do evropských středomořských destinací nasměrovat miliony turistů z celého světa, pro které je nynější stav v Egyptě nebo např. v Tunisku překážkou pro dovolenou v těchto severoafrických státech. A proto předejděte očekávaný jihoevropský přetlak a vyberte si svoji dovolenou (resp. její místo) už dnes – a třeba právě v Lloret de Mar. A ktomu by vám mohly posloužit i informace na stránkách LloretDeMar.cz.

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář