Informační centra v Lloret de Mar

Sdílejte:

Lloret de Mar nabízí návštěvníkům několik turistických center, která jejich hlad po informacích utiší po všech stránkách. Chcete vědět, kde leží nejbližší kavárna, kdy se koná nejbližší oslava, spojená se státním svátkem, nebo vás jen zajímá historie Lloret de Mar? Navštivte jedno z následujících míst.

První – Maritime Museum Tourist Office – se nachází uprostřed přímořské promenády v Lloretu na stejné ulici, kde leží Maritimské muzeum, obchod s tradičními výrobky a obchod se suvenýry.

Hlavní turistická informační kancelář – Headoffice Tourist Information – leží přímo u vjezdu do města, je tedy svojí polohou vhodná pro každého, kdo se do Lloret de Mar dopravuje po silnici. Taktéž je zde možné pomocí terminálu, napojeného na síť hotelů, provádět last minute rezervace, což ocení jistě každý, kdo cestuje do tohoto letoviska naslepo. Tato pobočka je – stejně jako předchozí jmenovaná -držitelem certifikátu Q, který garantuje vysokou kvalitu zde poskytovaných informací, vztahující se k cestovnímu ruchu.

Bus Station Tourist Information Office – jak samotný název kanceláře napovídá, leží přímo u hlavního autobusového nádraží v Lloret de Mar a je tedy prvním místem, které bude chtít cestující navštívit poté, co přicetuje do Lloret de Mar autobusem.

Posledním z řady informačních kanceláří je ta uprostřed pláže Fenals Beach (jedná se spíše o stánek) která je otevřená pouze v průběhu léta, ale i přes své nevelké rozměry poskytuje mnoho kvalitních informací o letovisku Lloret de Mar.

Sdílejte: